Tartak Usługowo-Handlowy jest znaną prowadzącą produkcję i handel drewnem firmą działającą na polskim i zagranicznym rynku od 1995 r., wyspecjalizowaną w kompleksowym przerobie drewna tartacznego.
W strategii firmy przyjęto zasadę spełniania potrzeb klientów hurtowych i detalicznych w zakresie wyrobów z drewna. W praktyce realizuje się to poprzez produkcję zarówno na potrzeby inwestorów bezpośrednich jak i zakładów stolarki budowlanej, fabryki mebli, zakładów rzemieślniczych, czy też wykonując zamówienia dla odbiorców krajowych i zagranicznych.
Przykładem może być tarcica w pełnym asortymencie zarówno iglasta jak i liściasta (sosna, dąb, brzoza, olcha).
Specjalną sezonową ofertą uzupełniającą są elementy małej architektury ogrodowej z drewna: altanki, meble ogrodowe, sztachety.


     Nie zaniedbując różnorodnych potrzeb klientów w kraju istotną część wyrobów eksportuje się na rynki zachodnie.
Asortyment wyrobów jest ciągle rozszerzany, dostosowany do życzeń klientów i potrzeb rynku, tak aby nasza oferta była zawsze aktualna. Atrakcyjna kompleksowa oferta handlowa - od tarcicy konstrukcji budowlanych, poprzez podłogi, szalówkę, do materiałów meblarskich sprawia, że Tartak Usługowo-Handlowy może spełniać oczekiwania najwybredniejszego klienta w pełnym zakresie, a co ważne szybko i w jednym miejscu.


 
 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu
Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu